Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Aktualności

Aktualności

 • Realizujemy bony na laptopy dla nauczycieli

  Serdecznie zapraszamy nauczycieli do zrealizowania swojego bonu na laptopa w naszym sklepie. Jako partner ogólnopolskiej sieci ALSEN dysponujemy szeroką ofertą laptopów spełniającyh kryteria podane w ustawie.  Oto konkretne propozycje sprzętu dostępne od ręki bądź na zamówienie:...

 • Fakturuj na komputerze

  POLECAMY program do fakturowania na komputerze. Cena już od 179,99 zł brutto / 1 rok. Do wybranych komputerów / laptopów – program możemy dodać z dużym upustem a nawet GRATIS. Więcej informacji można znaleźć tutaj:  program Insert Subiekt 123 Box (pasaz24.pl)  

 • Nowy komputer stacjonarny z dużymi perspektywami ewentualnego rozwoju na przyszłość

  Cena od 1.990 zł brutto Baza: Płyta główna z chipsetem H510M lub wyższym, socket 1200, procesor Intel 10 lub 11 generacji,  pamięć DDR4 8 GB, bardzo szybki dysk M.2. PCIe Gen. 3 x4 NVMe min. 240 GB szybkość ponad 2000 MB/s, obudowa z możliwością montażu pełnowartościowej karty graficznej,...

 • Promocje

  Sprawdź koniecznie aktualne PROMOCJE w naszej firmie. Poniżej artukułów w promocji znajdziesz produkty i usługi POLECANE! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Naprawa. Serwis. Szybko z gwarancją

  Napraw swój komputer, laptop, tablet, drukarkę i inny sprzęt. Szybko i sprawnie z gwarancją. Możemy pomóc również w kwestii utylizacji jeżeli ewentualnie klient podejmie decyzję o tym, że naprawa nie jest opłacalna.